Veilingstraat 2

7833 HM Nieuw-Amsterdam
€ 425.000 k.k.
A
114m² 114 m²
2 slaapkamers 2 slaapkamers

Omschrijving

In het prachtige complex "de Lunenborgstede"gelegen zeer RIANT HOEKAPPARTEMENT op de 1e woonlaag met berging op de begane grond en vaste parkeerplaats in de afsluitbare parkeerkelder.

Indeling:
- royale hal/entree met toilet;
- heerlijke ruime woonkamer met schuifpui naar balkon
- open keuken voorzien van U-keuken in lichte kleurstelling met inbouwapparatuur;

Indeling:
- ruim balkon op zuid met fraai uitzicht over vaar/viswater en elektrisch bedienbaar knikarm-zonnescherm;
- twee slaapkamers, waarbij de grootste slaapkamer een directe verbinding met de badkamer heeft en een deur naar het balkon heeft;
- luxe nieuwe badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel, wandcloset en witgoedaanslutingen;
- bijkeuken met cv-ketel.

Algemeen: Het bouwjaar van dit zeer fraaie appartementencomplex is 2000. Het betreft een complex met in totaal 12 appartementen en een parkeerkelder waar elk appartement over een eigen parkeerplaats beschikt. Elk appartement beschikt overeen eigen berging op het terrein achter het complex. Het appartement is geheel geïsoleerd en is voorzien van kunststof kozijnen met isolerende beglazing. Het appartement is verder uitgevoerd met een zgn. videofooninstallatie en is goed toegankelijk voor minder-validen en rolstoelgebruikers.

De ligging in Nieuw Amsterdam (gemeente Emmen) is, ten opzichte van Emmen, Coevorden, Hoogeveen en Duitsland zeer centraal te noemen. Door de ligging nabij op- en afritten van de A37 is de ook de bereikbaarheid uitstekend. Emmen met het eveneens vernieuwde centrum, het belevenispark- Wildlands, het nieuwe Atlas-theater, het Scheperziekenhuis etc. ligt op een steenworp afstand. Bovendien kan men daar ook terecht voor het voortgezet en hoger onderwijs in nagenoeg alle studierichtingen. In de omgeving is tevens sprake van diverse fiets- en wandelroutes en bossen.

KORTOM, EEN SCHITTEREND APPARTEMENT OP EEN ZEER FRAAIE LOCATIE

Disclaimer.
Bert Beukema Makelaardij BV streeft er naar de informatie zo actueel en nauwkeurig mogelijk te houden. Hoewel de informatie met de grootst mogelijke zorgvuldigheid is samengesteld, aanvaarden wij geen enkele aansprakelijkheid ten aanzien van enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. De opgegeven oppervlakten en/of maten zijn indicatief. De NVM-voorwaarden zijn van toepassing.

Overdracht

Koopsom:
€ 425.000 k.k.
Aangeboden sinds:
26-03-2024
Status:
Verkocht onder voorbehoud
Aanvaarding:
In overleg

Bouw

Soort bouw:
Bestaande bouw , bouwjaar 2000
Specifiek:
Appartement
Soort dak:
Plat dak (bitumineuze dakbedekking)

Oppervlakten en inhoud

Wonen:
114 m²
Gebouw geb. buitenruimte:
17 m²
Inhoud:
355 m³

Indeling

Aantal kamers:
3 (2 slaapkamers)
Aantal badkamers:
1
Badkamervoorzieningen:
toilet, douche, wastafelmeubel, inloopdouche, wasmachineaansluiting
Aantal woonlagen:
1

Energie

Energielabel:
A
Isolatie:
Volledig geisoleerd
Verwarming:
Cv ketel
Warm water:
Cv ketel
Cv-ketel:
HR combiketel ( gas gestookt combiketel uit 2015 , EIGENDOM )

Kadastrale gegevens

Eigendomssituatie:
Volle eigendom
Eigendomssituatie:
Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging:
In centrum, vrij uitzicht en aan vaarwater
Onderhoud binnen:
Goed tot uitstekend
Onderhoud buiten:
Goed tot uitstekend
Tuin:
Geen tuin

Bergruimte

Schuur/berging:
Vrijstaande houten berging

Garage

Soort garage:
Parkeerkelder
Parkeerfaciliteiten:
Parkeergarage en op eigen terrein
NVM Makelaar NVM Makelaar
Bert Beukema Makelaardij 0591 - 555 585
Interesse in deze woning?

Vul het onderstaande contactformulier in en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.

Vergelijkbare woningen

Jouw droomhuis nog niet gevonden?

Schrijf je in!

Bert Beukema Makelaardij
Nieuweweg 60 b
7844 NG Veenoord

Back to top

Er komen nieuwbouw appartementen!

Schrijf je alvast in en blijf op de hoogte.

Schrijf je in